Kontakt

Werbau Sp. z o.o. sp. k.


NIP 7811857815 / KRS 0000369331
Sąd Rejonowy w Poznaniu

ul. Jagodowa 77
62-002 Suchy Las

kom. +48 533 222 523

biuro@werbau.pl

www.werbau.pl

Zeskanuj telefonem
by dodać do kontaktów
qr-werbau
Marta Ben Isa
kierownik ds. sprzedaży
m.benisa@werbau.pl
tel. +48 535 331 337

Anna Giemza
specjalista ds. sprzedaży
a.giemza@werbau.pl
tel. +48 881 305 309

Monika Pawłowska
specjalista ds. sprzedaży
m.pawlowska@werbau.pl
tel. +48 533 222 523

Piotr Werema
specjalista ds. sprzedaży
p.werema@werbau.pl
tel. +48 791 772 275

dyrektor ds. inwestycji
Paweł Ciarkowski
p.ciarkowski@werbau.pl
tel. +48 883 993 106

dyrektor regionalny
Tomasz Janczyk
t.janczyk@werbau.pl
tel. +48 786 262 620

Werbau Oddział Płock
ul. Przemysłowa 20
09-400 Płock

kierownik regionu zachód
Mirosław Cydzik
m.cydzik@werbau.pl
tel. +48 533 331 347
dyrektor regionalny
Andrzej Woźniak
a.wozniak@werbau.pl
tel. +48 796 908 490

doradca techniczno-handlowy

Krzysztof Bartosz
k.bartosz@werbau.pl
tel. +48 574 993 108
dyrektor regionalny
Cezary Szyjka
c.szyjka@werbau.pl
tel. +48 883 993 101
dyrektor regionalny
Maciej Smoniowski
m.smoniowski@werbau.pl
tel. +48 609 000 506
dyrektor handlowy
Piotr Musiał
p.musial@werbau.pl
tel. +48 535 939 929
Anna Giemza
a.giemza@werbau.pl
tel. +48 881 305 309

Monika Pawłowska
m.pawlowska@werbau.pl
tel. +48 533 222 523