Kontakt

Werbau Sp. z o.o. sp. k.


NIP 7811857815 / KRS 0000369331
Sąd Rejonowy w Poznaniu

ul. Jagodowa 77
62-002 Suchy Las

kom. +48 533 222 523

biuro@werbau.pl

www.werbau.pl

Zeskanuj telefonem
by dodać do kontaktów
qr-werbau
Daria Krzyżaniak
specjalista ds. sprzedaży
d.krzyzaniak@werbau.pl
tel +48 533 222 523

Marta Ben Isa
specjalista ds. sprzedaży
m.benisa@werbau.pl
tel +48 535 331 337

Piotr Werema
specjalista ds. sprzedaży
p.werema@werbau.pl
tel +48 791 772 275

Michał Krauze
doradca techniczno-handlowy
m.krauze@werbau.pl
tel +48 883 993 101

dyrektor ds inwestycji
Paweł Ciarkowski
p.ciarkowski@werbau.pl
tel +48 883 993 106

dyrektor regionalny
Tomasz Janczyk
t.janczyk@werbau.pl
tel +48 786 262 620

Werbau Oddział Płock
ul. Przemysłowa 20
09-400 Płock

kierownik regionu zachód
Mirosław Cydzik
m.cydzik@werbau.pl
tel +48 533 331 347
doradca techniczno-handlowy
Krzysztof Bartosz
k.bartosz@werbau.pl
tel +48 574 993 108
dyrektor handlowy
Piotr Musiał
p.musial@werbau.pl
+48 535 939 929
Daria Krzyżaniak
d.krzyzaniak@werbau.pl
tel +48 533 222 523